Угорщина

Дуже часто туристи починають замислюватися про те, щоб купити тури в Угорщину, через непереборне бажання побачити найкрасивіший Будапешт з його приголомшливою красою вечірніми мостами та унікальним Парламентом, бажаючи відвідати бездоганну чистоту озера Балатон і Хевіз, лікувальні курорти Дебре. Дунай та насичену екскурсійну програму, що налічує три тисячі середньовічних палаців.

Угорщина уособлює собою Європу в кращому її образі, і побувати тут неодмінно варто, до того ж ціни на відпочинок у цій країні досить прийнятні.

Морів тут немає, але їх гідно замінюють чудові озера з великою кількістю сучасних високоякісних курортів для відпочинку та оздоровлення.

Скориставшись нашим онлайн-пошуком, Ви можете самостійно підібрати оптимальний для себе варіант туру до Угорщини, а якщо бажаного не знайшлося – зверніться до нас, і ми складемо тур Вашої мрії самі, враховуючи всі Ваші побажання та очікування від майбутньої відпустки!

В Угорщині цілком пристойно подорожувати трамваєм. Виходить самостійна екскурсія. Місце відправлення – Будапешт. Якщо сісти на трамвай №2, то можна побачити всі райони та пам'ятки, які варті уваги.

Біля пагорба св. Геллерта розташовані відомі оздоровчі купальні, їх називають королівськими. Ці купальні місцеві мешканці відвідують навіть узимку. На острові Маргіт також можна здійснювати оздоровчі процедури. Для цього тут збудовано цілий комплекс: басейни для дорослих та дітей, аквапарк, купальні, гарний сад.

В Угорщині численні стайні розташовуються прямо у спеціальних готелях. Тут можна взяти напрокат конячку. Мезехедьєш - найпопулярніше місце кінного спорту. Гості зможуть не просто покататися на конях: для них підготовлені спеціальні захоплюючі кінні та мисливські програми. Любителі видовищних вистав можуть вирушити до степу Пусту. Тут відбуваються дивовижні свята джигітів.

Протягом усього року Угорщина приваблює туристів своїми яскравими та яскравими карнавалами. Свята ряження (бушо), всілякі ярмарки, фестиваль Гайдуків, численні бали – будь-який турист безсумнівно отримає масу емоцій та незабутніх вражень, якщо візьме участь у святах або ж буде просто глядачем.

Руїни палацу на березі Дунаю, в якому (за легендою) ув'язнили на кілька років Дракулу, приваблюють безліч туристів. Частина палацу відновлена, і ця пишність варта того, щоб на нього поглянути.

Музеїв в Угорщині налічується понад сімсот. З них близько сотні у Будапешті. Це музеї, присвячені культурі, історії, наукам, християнству, вину та ін. На особливу увагу заслуговує Музей марципана, в якому експонати зроблені з натуральних солодощів.

У парку Аггетелек, що на півночі Угорщини, розташовані карстові гори, які відомі системою печер. Туристам пропонують пройти різними маршрутами. В одній із печер є концертна зала, де виступають знаменитості.

В Угорщині величезна кількість старовинних палаців та замків. Частина їх використовується як готелі. Вони витає дух старовини. Природно, що проживання у такому готелі пов'язане з участю у різноманітних балах та маскарадах, які передбачають повне занурення у давнину. Бажаючі можуть замовити виїзд на полювання чи риболовлю.

За мінімальну ціну можна придбати дивовижні та старовинні речі на цьому ринку. Варто витратити день, щоб здивувати близьких ексклюзивними подарунками.

Багато тварин і рідкісні рослини можна побачити, якщо здійснити прогулянку надзвичайно красивим лісом Геменц. У лісі розташований і пташиний заповідник. Тут можуть запропонувати не лише пішу, а й водну прогулянку річкою Шіо.

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!