Туніс

Туніс, повертаючи інтерес туристів, знову починає манити своїми білими піщаними пляжами, процедурами лікувальної таласотерапії та руїнами величного Карфагена.

Цей напрямок складно назвати дуже популярним серед мандрівників, але все ж таки попит є. Тут гарне тепле море без надто видатних підводних краси, цікава, але не надто насичена екскурсійна програма та досить скромна готельна база з невеликою територією та не дуже сучасним оснащенням. А ось таласотерапія у Тунісі на досить високому рівні, до того ж ціни на неї дуже привабливі.

Використовуючи online-пошук, Ви можете самостійно підібрати та купити тури Туніс за найнижчими цінами. Встановіть усі необхідні параметри, натисніть «Знайти тури» і до Вашої уваги будуть запропоновані всі актуальні варіанти відпочинку за заданими критеріями.

Також, спеціально для Вашої зручності, ми приготували окремий блок найдешевших турів в Туніс на даний момент.

Якщо Ви хочете, щоб відпочинок у Тунісі для Вас підібрали професіонали, зателефонуйте нам або приходьте в гості до нашого офісу – з радістю допоможемо!

Туніс хоч і не найпопулярніша туристична країна, але щороку в ній відпочиває досить велика кількість туристів. І якщо ви вирішили відвідати саме цю країну, але не знаєте, яку пору року вибрати для відпочинку та інші нюанси, то вам знадобиться ця стаття.

Сезон. Навесні, від початку березня, вже можна вирушати до цієї країни. Але тільки для екскурсій, адже температура води лише 15 градусів, а це ніяк не підходить для плавання. Такий сезон дуже хороший для екскурсій через невисоку температуру, адже відвідувати різні визначні пам'ятки при величезній спеці не кожному туристу захочеться.

Пізніше, наприкінці квітня, вже можна вирушати туди для морського відпочинку, адже вода у такий час прогрівається до потрібної температури. І саме з квітня у Тунісі розпочинається туристичний сезон.

Починаючи з червня вода стає ще теплішою, але є інший бік медалі – ціни. У літню пору вони на порядок вищі, ніж в інші сезони. Зважайте на це, якщо ви хочете заощадити.

Але найкращим місяцем для відпочинку є вересень та жовтень. Чому? На відміну від піку сезону (з червня по серпень) температура стає нижчою, сонце не таким палючим, але при цьому повітря все одно досить тепле. Та й після літа наплив туристів уже менший, отже, ціни теж.

Крім моря тут є й інші речі, які будуть цікаві та приємні туристу.

Озеро Шотт-ель-Джері. Неймовірне озеро, яке здивує туриста своєю красою. Його родзинка в тому, що по суті вода не має певного відтінку, але ті водорості, які мешкають в озері, надають йому різних кольорів. Це рожевий, фіолетовий, блакитний і багато інших. Та й відвідуючи це озеро, ви зможете побачити ще одне диво планети - пустелю Сахара, вона знаходиться якраз на шляху до нього.

Колізей в Ель Джеме. Один з найбільш відвідуваних об'єктів у Тунісі. Цей римський колізей настільки гарний, що анітрохи не поступається Колізею в самій Італії. Та й у Тунісі сама споруда збереглася набагато краще, ніж у Римі. Багато хто, не знаючи історію, дивується, чому в Тунісі римський колізей? Справа в тому, що при існуванні римської імперії Туніс був однією з її провінцій.

Оазис Шебіка. По праву входить у топ найкрасивіших оаз у світі. Він знаходиться на горі посеред пустелі. Кожного туриста зачаровує побачена картина: пальми, гірське джерело, водоспад, озеро і все це – серед великої пустелі, якій, як здається, немає кінця.

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!