Танзанія

Танзанія посиленими темпами продовжує завойовувати серця мандрівників зі всього світу своєю безмежною кількістю національних парків, справжньою екзотикою африканського життя, чудовими пляжами з дуже багатим підводним світом та захоплюючим Сафарі.

Головною «родзинкою» туристичної Танзанії є Сафарі. І хоча це задоволення далеко не назвеш дешевим, попит воно користується чималим. Тому що емоції, отримані тут, ні з чим не можна порівняти.

Щоб вибрати та купити тури в Танзанію за найкращою ціною, пропонуємо скористатися пошуком-онлайн, встановивши важливі для Вас критерії пошуку – дати, кількість осіб, тривалість.

Залишились питання? Телефонуйте нам!

Занзібар - це і назва острова, і назва архіпелагу, що знаходиться на схід від Танзанії в Індійському океані. Стоун-таун є столицею архіпелагу.

Занзібар – місце, що зберігає спадщину предків, приваблює туристів своєю історією. Крім історичної цінності, Занзібар пропонує відпочиваючим знайомство зі світом екзотичних тварин, чисту воду океану, облаштовані пляжі.

Кілька десятиліть тому на архіпелазі можна було відпочивати «дикунами»: туристи приїжджали сюди з наметами, розбивали табори та насолоджувалися незайманою природою. Нині Занзібар уздовж узбережжя не впізнати – всюди височіють готелі різної класності. Але знайти усамітнення так само можливо, вирушивши на північ острова.

Недоліком відпочинку на острові можна назвати відсутність прямих авіарейсів. Найкращий варіант – дістатися до Дар-ес-Саламу, а далі до Занзібару доведеться наймати приватний літак.

Занзібар може похвалитися білим піском. Поблизу столиці архіпелагу можна знайти пляжі, що відповідають певним запитам відпочиваючих: один ідеально підходить для водних видів спорту, а інший – для відпочинку. Останній називається Мангапвані.

У північній частині острова можна виявити найкрасивіші лагуни, в яких можна викупатися і насолодитися кораловими рифами. Трохи на схід можна знайти улюблене дайверами місце.

Уздовж узбережжя в деяких місцях розташовуються невеликі рибальські села.

Стоун-таун був утворений ще в IX столітті зайдлими торговцями. Нинішня столиця – сплетення дрібних вуличок та провулків, на яких безладно розташувалися магазини, намети, базари, фортеці та мечеті.

Колишні палаци султанів прикрашають місто, нагадуючи про часи давньої Персії.

Найбільш відвідуваними місцями серед туристів можна назвати «Печеру рабів», ліс Хосані та останки палацу за межами міста. Ліс багатий на дивовижні рослини, які ростуть тільки на цьому острові. На острові Черепах можна познайомитися з величезними за розмірами плазунами.

Любителям гострих відчуттів пропонується тур зі спеціями, оскільки Занзібар давно відомий своїми прянощами. У рамках туру відпочиваючі мають можливість навчитися рвати кокоси, стругати корицю та відрізнити джекфрут від хлібного дерева.

Найкращим часом для відвідування Занзібару вважається період із липня по жовтень, оскільки в цей проміжок практично виключені дощі. Відвідати Занзібар можна в будь-яку пору року, але в цьому випадку є можливість зустріти сезони дощів.

Занзібар поєднує в собі Африку та Азію, увібравши в свою культуру найкраще від двох континентів.

Місцеве населення використовує мову «суахілі», і, незважаючи на те, що у цієї мови з'явилося багато діалектів по всій Африці, саме на архіпелазі можна почути чисту, без домішок, мову.

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!