Таїланд

Що є в Таїланді — питання риторичне. Без перебільшення - все: первозданні пляжі на островах і чад дискотек, стародавні храми і чудовий підводний світ. Гніздо розпусти Паттайя та прекрасний Пхукет, кухня та шопінг – все про Таїланд.

Неабиякий туристичний стаж і заслужене реноме найпопулярнішого напряму Південно-Східної Азії дають про себе знати: практично все, що в Таїланді можна зробити або показати туристам за гроші, там робиться і показується.

З одного боку — круто: в країні доступні різні варіанти відпочинку з користю та задоволенням, від секс-турів та цілодобового «чаду» в місцевих барах і дискотеках до дайвінгу на островах і пошуків просвітлення в стародавніх храмах.

З іншого боку — Таїланд, де все туристичне давно поставлене на потік і на міцну комерційну основу, вже ну ніяк не назвеш екзотикою.

Однак, незважаючи на масовість і відкритість напряму, екзотика в Таїланді все ж є.

Щоб підібрати найкращі тури до Таїланду, скористайтесь нашим онлайн-пошуком. Якщо потрібних турів не знайдено, зателефонуйте нам або залиште свою заявку на сайті і ми складемо тур Вашої мрії в індивідуальному порядку, підібравши всі необхідні перельоти, переїзди, готелі та інші складові комфортного та незабутнього відпочинку!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!