Андорра

Андорра – це перш за все першокласні гірськолижні курорти з величезною різноманітністю трас будь-якого рівня складності, але, крім цього, тут дуже вигідний шопінг у зоні безмитної торгівлі, безліч цікавих музеїв, красивих місць і якісних готельних комплексів. І, що важливо, з Андорри до Франції чи Іспанії рукою подати! Для активних мандрівників це безперечний плюс!

Щоб підібрати та купити тури до Андорри за найпривабливішою ціною, пропонуємо скористатися нашим онлайн-пошуком. Якщо потрібні варіанти відпочинку не знайшлися, зателефонуйте нам або залиште свою заявку на сайті, і ми неодмінно зв'яжемося з Вами, щоб уточнити деталі та підібрати саме те, що Ви шукаєте!

Країна Андорра хоч і є маленькою державою, але водночас має дуже багату історію, свій власний колорит та безліч різноманітних пам'яток.

Для початку, як тільки ви приїдете до Андорри, ви відразу ж захочете оглянути їх пам'ятки і незважаючи на маленькі розміри цієї чудової країни, ви будете дуже здивовані, і вам доведеться навіть вибирати, що і як вам потрібно зробити і як відвідати ті чи інші місця в першу чергу, так як пам'яток в Андоррі величезна кількість.

В Андоррі є чудовий гірськолижний курорт, який притягує до себе мільйони мандрівників, і називається він Енкамп, а сучасна інфраструктура з чудовою канатною дорогою роблять цей курорт, завдовжки шість кілометрів, дуже популярним серед туристів. Крім цього в самому курорті вас порадують численні розважальні заклади, у тому числі ресторани з кафе на будь-який смак.

Варто обов'язково відвідати і замок Касса де ла Валль, який був збудований ще в 16 столітті заможним сімейством Бускетс. Нині цей замок служить для парламентських засідань та виконує функції будівлі для важливих політичних зборів.

Не забудьте відвідати історичний район у столиці ім'я якому Баррі Антік, цей район відомий тим, що зберігає той вигляд стародавньої Андорри, який не змінився, ті ж бруковані вузькі вулички, що збереглися з давніх часів, та ж старовинна архітектура, що не змінилася з тих часів, стара церква Святого Стефана, старовинні будинки, все це те, що потрібно побачити, щоб знати про Андорру все те, за що її люблять, адже вона справді дуже красива і прекрасна.

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!