Словенія

Словенія – це абсолютний релакс на найкращих мінеральних джерелах та найчистіших пляжах Адріатичного узбережжя, мальовничі гори, ліси, озера, карстові печери, чудовий шопінг та досить цікава «екскурсійка». Саме тому все частіше активні мандрівники замислюються над тим, щоб купити тури до Словенії.

Щоб підібрати актуальні варіанти відпочинку, Ви можете самостійно скористатися нашим онлайн-пошуком, де підтягуються дійсні за заданими параметрами пропозиції. А якщо бажаного туру не знайдено – зверніться до нас і ми з радістю Вам допоможемо!

Ця маленька та непомітна країна чомусь трохи обділена увагою туристів. Але справжні мандрівники знають, що Словенія має багато незвичайних та гарних місць.

Одним із найчудовіших природних надбань є озеро Блед. Неймовірної краси місце розташоване біля підніжжя гір, що додає йому більше казковості. Тут збереглося безліч будівель архітектури та культурних речей. Гарячі джерела живлять озеро і корисні для здоров'я. Поруч із озером розташувалися готелі, які пропонують свої послуги за демократичною ціною порівняно з європейськими готелями.

Позбутися суєти і сірої рутини в житті, розслабитися і помріяти допоможе відвідування містечка Оточець. Це тихе та спокійне місце здатне перенести будь-якого відвідувача на кілька століть тому. Головною пам'яткою є замок, який визнано початком збудованого міста. Замок зберіг свій первісний вигляд із XIII століття. Свого часу ця будова виконувала низку функцій. Тепер це об'єкт вивчення туристами.

Також тут розташована чудова садиба, якою свого часу володіли багаті сім'ї. Втім, Оточець – це не лише місце, яке славиться своєю чудовою архітектурою, а й містечко, що зберегло свою давню культуру. Щовечора тут проводяться бали, фестивалі, танці у різних стилях. Місцева кухня та вина лише посилюють відчуття урочистості таким святам. Але це не кінець історії. Це місце послужить чудовим відпочинком для любителів природи та риболовлі. А неподалік цього містечка розташувався spa центр.

Словенія – це гарна природа. Дуже відомим місцем є музей сучасного мистецтва Метелкова. Тут зібрано багато експонатів кінця XX століття. Тут знаходиться багато виставкових залів та приміщень із експонатами, де є на що подивитися. Щотижня тут проводяться різноманітні виставки та експозиції. Напрямок цього місця зосереджено на сучасному мистецтві Східної Європи. Колекції постійно поповнюються і це місце зберігає цінні шедеври.

У Любляні розкинувся один із найчудовіших парків Європи. Його назва – парк Тіволі. Це мальовниче місце заповнюють тварини та чудова рослинність. Безліч видів квітів та охайні фонтани, пам'ятники у поєднанні з природою надають цьому місцю комфорту, несуть затишок і гармонію.

Словенія – не така проста, як здається на перший погляд. Її потрібно відкривати собі з кожним новим днем.

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!