Словаччина

"Фішок" у Словаччини рівно дві - але яких! Цілющі термальні джерела з повною таблицею Менделєєва і шалена кількість середньовічних замків (зрозуміло, з привидами). Затишна Братислава, лікування у Смрдаках та Дудинці.

На думку деяких, не надто досвідчених туристів, Словаччина служить на ринку «доповненням» до Чеської Республіки. Скажімо прямо: така думка — не тільки образлива, а й докорінно невірна.

Ця країна з її гарною природою, ефектними гірськими вершинами, численними замками та фортецями (кожен перший — із власним привидом і кожна друга — із власною драматичною історією) цілком може позмагатися з «ветеранами» екскурсійного туризму.

Але старовинні пам'ятки в оточенні кінематографічних краєвидів — далеко не єдине, ніж приваблює мандрівників Словаччина. У скарбничці її природних багатств — ще й цілющі термальні та мінеральні джерела, ефективні ліки від найсерйозніших недуг. Оздоровлення у тутешніх санаторіях та будинках відпочинку не б'є по кишені, при тому що рівень сервісу цілком гідний.

Курс лікування варто доповнити прогулянками мальовничими національними парками та заповідниками: їх тут цілих 25, найкрасивіший — «Низькі Татри». А прийшовши в тонус, можна згадати і екстрим: рафтинг по звивистих гірських річках, спуски в таємничі печери, озерний дайвінг — яскравих вражень вистачить надовго.

Гірськолижників-профі в зимовій Словаччині майже не зустріти (траси не ті) — втім, не дуже хотілося. Зрештою, далеко не всі вміють хвацько сигати «чорними» схилами з ранку до ночі. Чимало спортсменів-аматорів досить не надто складних, зате комфортних і безпечних спусків — а таких тут якраз вистачає.

Щоб підібрати найкращі тури до Словаччини, скористайтесь нашим онлайн-пошуком. Якщо потрібних турів не знайдено, зателефонуйте нам або залиште свою заявку на сайті і ми складемо тур Вашої мрії в індивідуальному порядку, підібравши всі необхідні перельоти, переїзди, готелі та інші складові комфортного та незабутнього відпочинку!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!