Сингапур

Якщо Ви вже досвідчений мандрівник і побували в більшості куточків нашої планети, тоді зовсім не дивно, що Ви задумалися про те, щоб вибрати та купити тури до Сінгапуру, країни підвищеної екзотики та унікальних місць.

Щоб самостійно поцікавитись цінами на відпочинок у Сінгапурі, можете скористатися нашим онлайн-пошуком. Але річ у тому, що Сінгапур – не масовий напрямок туризму і більшість цікавих турів сюди прораховуються індивідуально або розташовані у категорії «Авторські програми».

Бажаєте більше інформації? Телефонуйте нам або пишiть у месенджер!

Сінгапур – місто-держава Південно-Східної Азії, розташоване на 64 островах (більша частина яких безлюдна) і відоме як “Fine city”, що в перекладі з англійської означає «прекрасне місто» або «місто штрафів». Таке жартівливе прізвисько країна отримала через суворі закони, які передбачають високі штрафи як один із видів покарання.

Сінгапур – цікава та незвичайна країна, де легалізована проституція, заборонена торгівля наркотиками та існує страта.

Що ж варто подивитися насамперед, опинившись на цих 700 квадратних кілометрах тропічного раю?

Найбільше захоплення у туристів з усього світу викликає сінгапурський зоопарк, по праву визнаний одним із найкращих (і найбільших) зоопарків світу. Серед його особливостей – відсутність вольєрів, звірі розгулюють парком разом із відвідувачами. Не всі, зрозуміло, але навіть вольєри левів та тигрів сконструйовані таким чином, що виглядають вільним простором. Зоопарком проводяться нічні екскурсії, що дозволяють подивитися на тварин, що ведуть активний нічний спосіб життя. І кругом бігають мавпочки!

Також не залишить туристів байдужими парк птахів, впорядкований максимально наближено до дикої природи. Навколо озера та водоспади, купаються фламінго, птахи з багатьох країн світу вільно літають серед крон дерев. Щоб птахи залишалися біля парку, високо над деревами натягнута ледь помітна оку сітка.

Популярністю користується міський ботанічний сад. Архітектура та дизайн саду приведуть у захват усіх любителів прекрасного. Річкові заплави, величезна кам'яна куля, що легко обертається на воді, оранжереї з квітами – все це гармонійно вписано в живу природу. Тут розташовані японський та китайський сади, а також сад орхідей – національної квітки Сінгапуру.

Заслуговує на увагу і найкрасивіший острів Сентоза, де проводяться карнавали, виставки квітів, розташовані музеї, ресторани, казино… На острові можна провести не один день, наповнений враженнями, морем емоцій та безліччю доступних розваг. На острів веде канатна дорога. Якщо піднятися на фунікулері, можна побачити весь острів Сентоза, а також порт, який і сам по собі є пам'яткою, як один з найбільших портів у світі.

Сінгапур – країна багатонаціональних культур, що у маленьких кварталах, створюють «країни всередині країни». Тут є Чайнатаун, наповнений китайськими кульками та ліхтариками, у центрі якого розташований китайський ринок; маленька Індія, де жінки ходять виключно в сарі та з безліччю золотих браслетів на руках; арабський квартал із закладами арабської кухні та центральним ринком.

У Сінгапурі розташований один із найнеймовірніших готелів світу Марина Бей Сендс. Його особливість – 150-метровий басейн-гондол на даху, розташований на рівні 55 поверху. У басейну немає видимих ​​бортиків і здається, ніби вода висить у повітрі, за що його прозвали «басейн під хмарами». Доступ на дах дозволено лише постояльцям готелю. До речі, вартість ночі, проведеної в Марина Бей Сендс, починається від 450 $. Але готелем проводяться екскурсії з допуском на оглядовий майданчик.

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!