Швеція

Якщо Ви потрапили на цю сторінку нашого сайту, то Ви задумали підібрати або купити тури до Швеції, а ми знаємо як у цьому допомогти!

У Швеції є все для якісного, різноманітного та неповторного відпочинку: першокласні готелі, неповторні пам'ятки та гірськолижні курорти з вищими горами, ніж у сусідній Фінляндії, що забезпечує різноманітніше катання для лижників різних рівнів.

Якщо Ви бажаєте попередньо та самостійно ознайомитись з усіма актуальними пропозиціями щодо відпочинку у Швеції, скористайтесь пошуком, представленим нижче. Задайте всі необхідні критерії та натисніть «Знайти тури».

Додатково Ви можете увімкнути розширений пошук, щоб звузити пошук бажаних варіантів. Але варто відзначити, що пошук не покаже Вам авторські програми та індивідуальні тури, які Ви завжди можете запросити у наших менеджерів в офісі або за вказаними у розділі «Контакти» телефонами.

Приходьте до нас, і ми зробимо Ваш відпочинок у Швеції найкращим у Вашому житті!

Незважаючи на те, що відпочинок у Швеції не можна назвати дешевим, мандрівники з різних куточків планети продовжують виявляти інтерес до цієї країни.

Столиця та головне шведське місто Стокгольм, розташоване на чотирнадцяти островах, приваблює туристів своєю неповторною архітектурою, музеями та іншими не менш цікавими визначними пам'ятками.

Що стосується гірськолижних курортів, слід зазначити той факт, що сніговий покрив тутешніх схилів тримається з листопада до кінця квітня, а грамотно продумана система витягів, відмінне оснащення трас і велика кількість розваг для найменших робить Швецію ще більш привабливою для активних туристів, яких цікавлять гірськолижні. тури найвищого класу.

Багатьох цікавить питання – коли краще їхати до Швеції? Планувати екскурсійну програму цією країною найкраще на травень, три літні місяці або на вересень. Слід знати, що наше літо та літо у Скандинавських країнах дещо відрізняється.

Тут більш прохолодно, похмуро та вітряно. Наприкінці серпня в північних областях Швеції листя починає потихеньку жовтіти, а нічні заморозки стають частішими явищами.

Сніг у вересні тут зовсім не рідкість, а листопаді вже приходить справжня зима. У зимові місяці починається високий сезон на шведських гірськолижних курортах, які заслужено вважаються найкращими у світі.

Якщо бажання побувати у Швеції велике, але вартість пакетного туру з авіаперельотом надто висока, зверніть увагу на автобусні тури з відвідуванням цієї прекрасної та добродушної країни. Ціни на автобусні тури набагато доступніші, при цьому є можливість побачити максимальну кількість країн та міст за одну поїздку.

Мрієте побачити Швецію? Мрії повинні здійснюватися! Телефонуйте!

Ласкаво просимо у світ якісного туризму!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!