Швейцарія

Швейцарія – напрямок для справжніх поціновувачів бездоганного відпочинку, високого рівня сервісу, відмінної якості та гарного життя. Саме тут знаходяться найкращі гірськолижні траси Альпійських схилів, фешенебельні готелі та апартаменти, бездоганний сервіс та незабутня екскурсійна програма величними замками, старовинними містечками та історичними пам'ятками.

Якщо Ви хочете вибрати та купити тури в Швейцарію, скористайтесь нашим онлайн-пошуком, який підбере усі можливі та актуальні варіанти відпочинку в цій країні. Індивідуальні тури та авторські програми необхідно запитувати у наших менеджерів безпосередньо.

Замовте прорахунок бажаного варіанта відпочинку у Швейцарії – і Ви неодмінно отримаєте саме те, що мрієте! Відпочинок, який ніколи не забудеться!

Відпочинок у Швейцарії буде ідеальним для тих, хто найвище ставить комфорт і не любить сидіти на місці. Найдорожча і найрозкішніша країна Європи вражає людську уяву своїм порядком і чистотою, безпекою та гідним рівнем життя.

У державі фешенебельних курортів приголомшлива природа, велика кількість матеріальних ресурсів, а в повітрі панує аромат щастя та благополуччя.

На берегах Женевського озера розташувалися найкращі лікувально-оздоровчі комплекси, а в найелітнішому курорті Монтре свого часу насолоджувалися відпусткою такі великі люди, як Чайковський, Набоков та багато інших.

Лозанна найкраще підійде молодій та активній молоді: вдень тут можна годинами ходити, насолоджуючись неповторною архітектурою, а вночі веселитися у найкращих нічних клубах. Івердон-ле-Бен приваблює старше покоління мандрівників своїми термальними джерелами, а у Вевеї дивовижно сусідять між собою вічнозелені пальми та засніжені вершини Альп.

Стоїця Швейцарії – мініатюрний та казковий Берн, який дуже нагадує собою середньовічний замок, наповнений усіма благами цивілізації.

Щоб зайнятися найкращим у світі шопінгом, вирушайте на знамениту вулицю Ратаусгассе, а більшість музеїв сконцентрувалася у кварталі Кірхенфельд.

Найкращі та високоякісні клініки, що пропонують своїм клієнтам першокласні спа-процедури розташувалися у невеликому містечку Бад-Рагац. Звідси дуже легко доїхати до Цюріха, щоб пройтися його старовинними вуличками, витратити хорошу суму грошей у модних бутіках Банхофштрассе, відірватися в нічному клубі і, природно, насолодитися відпочинком на узбережжі Цюріхського озера.

Якщо відпочинок у Швейцарії здається для Вас недозволеною розкішшю, а побачити країну є Вашою потаємною мрією, обирайте автобусні тури до Європи з відвідуванням Швейцарії. Такий варіант відпочинку набагато доступніший, а емоції, які Ви отримаєте при цьому анітрохи не менш яскраві та неповторні.

Ласкаво просимо у світ якісного туризму!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!