Польща

Курортну Польщу можна розділити на дві частини: пляжно-морську на півночі країни та лікувально-мінеральну з гірськолижною на півдні. А по центру цих двох частин затишно розташувались усі найкращі краси Варшави: Лодзь та Познань, тевтонські палаци, Мазурські озера та багато іншого.

Окрім чудових пляжних курортів Польща може запропонувати своїм гостям відпочинок на березі озер в оточенні могутніх гір, велика кількість природних заповідників та безліч дивовижних та неповторних містечок, кожне з яких має свою історію та традиції.

Безперечно, що гірськолижні курорти Польщі мають достатню кількість перепадів висот та траси не лише для початківців, а й для професійних лижників. Тут ви знайдете розваги і для дорослих, і для малечі.

Щоб вибрати та купити тури в Польщу, Ви можете скористатися нашим онлайн-пошуком, який за одну хвилину запропонує до Вашої уваги всі актуальні пропозиції, що відповідають встановленим параметрам пошуку.
Якщо ж Ви не змогли самостійно підібрати ідеальний варіант, зателефонуйте нам, і ми з радістю допоможемо!

Польща – країна з найбагатшою історією та привітними людьми. Кожен турист, який бажає отримати яскраві історичні враження, має відвідати цю країну. Культура, кухня, історичні пам'ятки, гордість за свій народ – ось що характеризує Польщу.

Приїхавши до країни, можете розраховувати на те, що місцеве населення завжди готове допомогти не лише порадою, а й справою. Двічі мені доводилося звертатися до Варшави за допомогою. Вперше я не знала, як доїхати до вокзалу (будували лінію метро, ​​та сполучення з центральним вокзалом змінилося), місцева мешканка не лише завела мене на зупинку, запропонувала грошей, а й попросила пасажирів підказати, де вийти.

Вдруге заради мене відкрили музей Марії Складовської-Кюрі. Оскільки, відвідуючи Варшаву неодноразово, я не могла туди потрапити. Після розмови зі співробітницею музею, я мала персональну екскурсію. Ось лише деякі приклади прекрасного ставлення до туристів.

Не менш цікавою є польська кухня. Мабуть, не помилюся, якщо напишу про те, що одна з найулюбленіших страв поляків – фляки (суп із яловичих шлунків зі спеціями). Спробуйте обов'язково дуже смачно. Уздовж доріг розташовані численні міні-кафе, де можна замовити форель, яка ще п'ять хвилин тому плавала. Ще в Польщі популярний борщ, свиняче кермо, драники і, звичайно ж, ковбаси.

Для любителів фастфуду є МакДональдси, KFC та інші ресторани. Слід зазначити, що ресторанів у туристичних місцях дуже багато і вони борються за кожного відвідувача. Біля входу до закладу чергують різні історичні чи мультяшні персонажі, які намагаються вас зачарувати та запросити скуштувати місцеву кухню.

Любов до своєї історії та країни живе у кожному поляку. Напевно тому, з такою ретельністю відновлено всі зруйновані, під час Другої світової війни будівлі у Варшаві та інших містах.

Гуляючи вулицями, на стінах будинків ви побачите безліч табличок із прізвищами знаменитих поляків та коротким описом пам'яток архітектури. У стінах костелів вмонтовано плити, за якими спочивають серця Фредеріка Шопена, Юзефа Пілсудського та інших відомих історичних діячів.

Хочеться відзначити самобутність польської мови, в якій мало запозичених слів. Наприклад, ми використовуємо поняття цим карта, автомобіль, а поляки – карта стартова і самохуд. На замітку тим, хто не користується роумінгом, карту можна купити в будь-якому кіоску або продуктовому магазині, починаючи з будівель вокзалів. Найкраще туристам купувати картку Orange.pl.

Щодо проїзду у громадському транспорті: квитки можна купувати у водія (це коштує трохи дорожче), у спеціальних пристроях (розташовані на всіх зупинках) або в газетних кіосках. Квитком можна їздити одну годину, незалежно, скільки видів транспорту ви змінили (крім метро). Наприкінці години потрібно прокомпостувати наступний квиток, інакше можуть оштрафувати, а штрафи більші.

Великий вибір готелів, хостелів і квартир не важко визначитися з місцем зупинки.

Бажаєте до Польщі? Зателефонуйте нам, і ми запропонуємо великий вибір авіа та автобусних турів до Польщі для Вас!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!