ОАЕ

В ОАЕ не буває поганої погоди та низького сезону — адже тут у листопаді, що у липні розкішні готелі для якісного відпочинку та відмінний шопінг за привабливими цінами.

Мабуть, коротко підхід до туризму в ОАЕ можна висловити так: «Здивуємо всім, що в країні є, а чого ні, — збудуємо та здивуємо ще більше».

Як показує практика, цей план дій Еміратів дуже благотворно позначається на турпотоці: примхливі панночки, що звикли до білого піску і чистих блакитних вод, приходять у захват від місцевих пляжів, любителі екстриму досліджують підводні і піщані простори, мрійливі натури. за якими ОАЕ затикають за пояс весь арабський Схід), а гурмани та інший гедоністичний контингент насолоджуються найсмачнішими стравами національної кухні та аристократично запобіжним сервісом. Кредо ОАЕ – «все для гостя!».

В Еміратах все поєднується з усім: морський бриз грає дорогими завісами у вікнах «семизіркового» готелю, зі стоянки кочівників у дюнах видно світячу голку Бурдж-Халіфа, а «дромадром» для верблюжих бігів акуратно втиснути між висотами.

Тож ОАЕ — «маст-візит» — напрямок для всіх небайдужих до арабської екзотики і тих, хто при цьому цінує комфорт. Що ж до вартості відпочинку, то це країна для туристів з рівнем доходів вищим за середній і високий. Втім, у найпопулярніших еміратах цілком можна знайти майже бюджетне розміщення.

Щоб підібрати найкращі тури в ОАЕ, скористайтесь нашим онлайн-пошуком. Якщо потрібних турів не знайдено, зателефонуйте нам або залиште свою заявку на сайті і ми складемо тур Вашої мрії в індивідуальному порядку, підібравши всі необхідні перельоти, переїзди, готелі та інші складові комфортного та незабутнього відпочинку!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!