Норвегія

Мрієте здійснити круїз неймовірними фіордами, наживо насолодитися північним сяйвом, зайнятися найкращою у світі рибалкою, відвідати безліч національних парків і прогулятися меланхолійним Осло? Тоді пропонуємо Вам прямо зараз вибрати та купити тури до Норвегії!

Для цього задайте потрібні критерії в нашій пошуковій системі та натисніть кнопку «Знайти тури». До вашої уваги будуть запропоновані всі актуальні пропозиції за заданими Вами параметрами.

Якщо ідеально підходить Вам туру не знайдено, залиште свій запит нашим travel-консультантам, і ми із задоволенням підберемо для Вас найкращі варіанти відпочинку у країні північної романтики, Норвегії.

Норвегія – це скандинавська країна, яка має досить суворий клімат. Хоч вона і не така холодна, як про неї говорять, проте, побувати тут з метою поніжитися на пляжі або поплавати в морі не є гарною витівкою. Тоді закономірно постає питання: «Що тут робити, крім як кататися на лижах?». Зараз розберемося.

Одне з перших місць, необхідних для відвідування – Мова Троля. Він являє собою частину скелі, що відколилася, що знаходиться в горизонтальному положенні. При цьому вона знаходиться на висоті 350 м над озером Рінгедалсват. Подібну назву цей об'єкт отримав через те, що його форма нагадує мову.

Не менш цікавим буде й музей нафти. Цей музей вважається одним із найцікавіших музеїв у світі. Задоволення від відвідування отримають не лише діти, а й дорослі. Музей розташований у місті Ставангер.

Не можна не сказати і про льодовик Юстедальсбреєн. Юстедальсбреен – найбільший льодовик на території континентальної Європи. Знаходиться він між фіордами Норд та Согні. Габарити його вражають, яке витонченість дозволяє отримувати естетичне задоволення. Варто відзначити і особливість льодовика, яка полягає в тому, що існування йому забезпечує неймовірну кількість снігу, що падає.

При розташуванні в Мольді та подальшому відвідуванні Крістіансунна неможливо пропустити знамениту дорогу між цими містами. Спочатку може здатися, що це звичайнісінька і нічим не примітна дорога, проте, насправді це шосе завдовжки 8,5 км одне з найпрекрасніших у світі.

Знаходячись у столиці Норвегії, Осло, не буде зайвим відвідування музею кораблів вікінгів. У музеї зберігається 3 човни, підняті з дна під час розкопок. Вони є одним із найважливіших доказів того, що вікінги допливали до берегів Північної Америки чи не на 400 років раніше, ніж Колумб. Також у музеї разом із кораблями зберігаються і предмети побуту, знайдені на човнах. Незвичайні емоції у гостей викликає експонат під назвою Осеберг. Знахідка, датована 9 століттям, служила гробницею королеви Вікінгів та її рабів. Розміри її вражають: 22 метри завдовжки та 5 метрів завширшки.

Не може не бути цікавим і Королівський палац, що знаходиться на найголовнішій вулиці Осло. У будівлі засідає король Норвегії, Харальд V. Палац місце проведення засідань Державної ради, формальних обідів.

Цікаві для відвідування та церкви. Унікальність церков у Норвегії полягає в тому, що в їхньому дизайні гармонують традиційні скандинавські мотиви разом із християнськими. Прикладом такої церкви може бути Хеддал.

Згадки гідний і парк скульптур Вігеланда, де знаходиться 200 скульптур, виготовлених з бронзи, граніту, а також кованого заліза. Основний задум автора, Густава Вігеланда, полягає в тому, щоб показати життя у всій його натуральній суті.

Як бачите, у Норвегії є багато чого цікавого та красивого. І якщо тури до Норвегії з авіаперельотом досить дорогі, то автобусний тур із відвідуванням фіордів може собі дозволити кожен із нас, тим більше за акцією раннього бронювання.

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!