Нідерланди

Хочете вибрати та купити тури в Нідерланди? Тоді заходьте у наш online-пошук та обирайте актуальні варіанти за найпривабливішими цінами!

Ще більше цікавих пропозицій із відвідуванням Нідерландів і, зокрема, Амстердама Ви знайдете в таких розділах нашого сайту, як «Автобусні тури» та «Екскурсійні тури».

Бажаєте, щоб Вам склали індивідуальну програму відпустки в Нідерландах чи запропонували одну з авторських програм із відвідуванням цієї дивовижної країни? Тоді зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом, і ми неодмінно зможемо запропонувати те, від чого Ви не зможете відмовитися!

На питання, в якій країні є величезні поля тюльпанів, більшість людей не роздумуючи дадуть відповідь: "У Голландії", і це - поширена помилка. Голландія - це лише дві провінції країни, Північна та Південна, а сама країна має звучне ім'я Нідерланди.

Територіально Нідерланди поділено на дванадцять провінцій, які у свою чергу розбиті на громади. У кожній провінції є місцеве керівництво, яке вирішує питання, пов'язані із соціальним благополуччям населення, спортом та "духовною їжею", а також стежить за благополуччям національних надбань та навколишнього середовища.

Найвідоміші місця, які першими спадають на думку при слові «Нідерланди», це:

Канали Амстердама

В Англії є Біг-Бен, у Франції – Ейфелева вежа. Нідерланди пишаються каналами, які пронизують Амстердам, як центральна нервова система. Ця геніальна архітектурна споруда внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Рясна зелень, щоденна метушня та рух, чудові будинки з фарбованими цегляними фасадами – це лише мала частка того, чим можна насолодитися, прогулюючись уздовж каналів.

Квартал червоних ліхтарів

Квартал Де Валлен - мальовничий район, наповнений середньовічним шиком, у стінах якого з 2000 знайшла своє місце легалізована проституція. Понад сто квартир цього району винаймають працівники секс-індустрії, яких можна побачити у вікнах квартир, щойно на землю опустяться сутінки.

Кекенхоф

Фотографії цього саду переконали чимало туристів відвідати Нідерланди навесні! У цьому великому саду зростають близько семи мільйонів нарцисів, гіацинтів і, звичайно, тюльпанів. Квітучі острівці вміло розкидані біля водойм, вони створюють особливий настрій та естетичне насичення. На території парку розташовані численні кафе та ресторани, але багато відвідувачів вважають за краще просто загубитися у квітковій казці з фотоапаратом.

Каттен Кабінет

Любителі котів напевно оцінять художній музей, в якому виставлені витвори мистецтва, повністю присвячені цим норовливим звірам. Мальовничі полотна та фантастичні скульптури, а також малюнки та багато інших творів, створені різними творцями, у тому числі і іменитими. У музеї можна знайти все про котів, починаючи з єгипетської мумії кішки та закінчуючи справжніми роботами Пікассо. На першому поверсі працює невелика сувенірна крамниця з безліччю цікавих кото-сувенірів для відвідувачів музею та справжніх поціновувачів котиків.

"Худий міст"

Цей підвісний міст із забарвленого у білий колір дерева розташований над річкою Амстел у центрі Амстердама. Його попередник був побудований на цьому місці ще в 1691 році і прослужив два століття, після чого його знесли, але до нинішнього стану міст перебудовувався ще багато разів. Нині його використовують лише пішоходи та велосипедисти, а піднімають його кілька разів на добу, щоб пропустити річковий транспорт.


Парк розваг "Ефтелінг"

Святкова атмосфера, атракціони, що наче тільки зійшли зі сторінок книг і багато іншого відкриється відвідувачам цього незвичайного місця. Співробітники парку роблять все можливе, щоб відвідувачів не залишало відчуття казки та чаклунства з перших секунд їхнього перебування в парку і до самого догляду.

Тих, хто читав казки братів Грімм, Г. Х. Андерсена, або Шарля Перро, огорне дитяче хвилювання від добре знайомих сюжетів. Парк «Ефтелінг» – справжня знахідка для мандрівника та цінне придбання для багажу спогадів.

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!