Мексика

Мексика – це гримуча суміш карибської, іспанської та індіанської культур. Тут Ви отримаєте незабутній відпочинок на першокласних пляжах Рів'єра-Майя та Канкуна, спробуєте справжню текілу, зможете відвідати старовинні пам'ятки загадкових цивілізацій та вивчити дивовижний підводний світ на острові Косумель. І це далеко ще не все.

Для того, щоб підібрати та купити тури в Мексику за найпривабливішими цінами, скористайтесь нашим онлайн-пошуком. Якщо варіанти відпочинку не знайдені, зателефонуйте нам або залиште свою заявку у формі для зворотного зв'язку на сайті, і ми в індивідуальному порядку складемо поїздку Вашої мрії.

Латинська Америка у більшості викликає такі асоціації як серіали в Бразилії, поселення індіанського народу Майя в Мексиці. До них ще можна додати чудові пляжні території з піском білого кольору.

Курорти, що у Мексиці, по праву можуть скласти конкуренцію Блакитному березі Франції. Одна з курортних зон займає місце у десятці найкращих світових курортів.

Ця зона завдовжки становить приблизно двадцять три кілометри, по всьому її периметру знаходиться велика кількість центрів розваг та торгівлі, яхтових клубів, готелів та ресторанів. На прозорість води у морі не можуть вплинути навіть сильні хвилі.

З висоти цей дуже молодий і популярний курорт схожий на намисто з перлів.

Дивовижні пляжі, прохолодний пісок, пальми на фоні води з бірюзовим відтінком, насичене життя вночі. Все це – мексиканський курорт.

Любителів дайвінгу цей світовий курорт приваблює чистим морем, що кишить різнокольоровими рибами, коралами та поліпами химерної форми, таємничими гротами. Відпочиваючим можуть запропонувати поплавати на човні з дном зі скла або варіант плавання з трубкою та маскою.

Мешканці Мексики до однієї з головних пам'яток своєї країни відносять піраміди Майя. У цих пірамідах проводилися важливі релігійні ритуали, навіть відбувалися людські жертвопринесення.

Центральна частина курорту – це місце злиття довгого та короткого відрізку однойменної коси. Коротка частина заслонена від штормів островом, довга спрямована у відкрите море і іноді радує величезними хвилями любителів зайнятися серфінгом.

Якщо ви хочете, щоб ваша відпустка проходила там, де прекрасні пляжі та море, завжди сонячно і є частка екзотики, вирушайте відпочивати на мексиканські курорти.

Ще одна протяжна курортна територія в Мексиці, що становить сто кілометрів – це чудова Рів'єра-Майя. Її заповідна зона багата на річки, що протікають під землею, сталактитові печери, безліч рідкісних птахів та тварин. З цих місць веде дорога в повний загадок та містики світ народів Майя.

За цілодобове видовищне та насичене життя центральне місто Рів'єри особливо любить молодь.

Ці сусідні мексиканські курорти мають різницю. Один із них вважається курортом американського вигляду. Тут будівлі готелів висотні, прилеглі простори мають невеликий розмір. На Рів'єрі-де-Майя висоту готелів можна порівняти з висотою пальм, що ростуть, а парки біля них величезні. В основній частині впроваджено роботу за системою «все включено».

Ці курорти просто створені для відпочинку, і Ви неодмінно заслуговуєте на те, щоб хоча б одного разу побувати тут!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel