Мальта

Мальта є мальовничою острівною державою, куди злітаються мандрівники з різних куточків планети для того, щоб розгадати таємниці старовинних вулиць, спіймати національні нотки у тутешній кухні, отримати задоволення від відпочинку на піщаних та кам'янистих пляжах або затишних бухточках Середземномор'я.

Крім цього, багато хто поспішає сюди, щоб поправити здоров'я в сучасних таласо-комплексах і довести до досконалості свою англійську в одних із найкращих мовних шкіл.

Більше того, Вам представиться унікальна можливість на власні очі побачити ті краси мальтійських пейзажів, які виступали головними декораціями для зйомки самої «Ігри престолів».

Щоб вибрати та купити тури на Мальту, задайте всі необхідні параметри у пошуковому модулі розділу "Пошук туру", після чого Вам будуть запропоновані всі актуальні варіанти відпочинку з найкращими цінами.

Якщо бажаного відпочинку ви не змогли знайти, зверніться до наших консультантів, які гарантовано підберуть або самостійно складуть саме те, що Ви шукаєте!

Бувають ситуації, коли ми настільки втомлюємося, що найзаповітнішою нашою мрією є бажання відключитися, залишити всі думки, і просто поніжитися на пляжі. Так ось, на Мальті, яка розкинулася по центру Середземного моря, Ви зможете повністю здійснити своє бажання, перетворивши його на реальність.

Ось що стосується пляжів, то їх тут повно навіть на найприскіпливіший смак. Море завжди ласкаве, спокійне, а спека не така вже й спекотна, а цілком комфортна. У зимовий час температура повітря не буває нижче +15 градусів, а літо подарує температуру, яка не піднімається вище +35 градусів. Купальний сезон для комфортного проведення часу триває з травня по листопад.

Найважливішим достоїнством Мальти є прийнятне поєднання багатої культури. Адже відомо, що кількість унікальних пам'яток у цієї держави перевищує їх кількість у будь-якій країні світу. Крім того, це чудово поєднується з гідним відпочинком.

Тільки слід бути готовим до того, що Мальта обділена рослинністю. Перешкоди цьому – вапняний острів і досить сильні вітри. Для того, щоб посадити дерево, необхідно вирубати яму у вапняку та помістити туди зелене насадження із землею.

Отже, шикарні парки та чудові сади тут спостерігати не доводиться. Але це єдиний мінус відпочинку, який значною мірою компенсує незліченну кількість усіх переваг Мальти.

Наприклад, через вапняку мальтійці не можуть застосовувати хімічні добрива, тому все, що проростає в цих землях, вважається по-справжньому чистим з екологічної точки зору. Обов'язково спробуйте мед на Мальті – адже на честь нього названо острів.

Життя на Мальті, по праву, можна назвати спокійним і розміреним. Згадуючи про задоволення, що отримуються на пляжах, можна відзначити, що місцеві води абсолютно безпечні для купання та плавання, оскільки відливів та припливів тут майже не спостерігається, та й хижі риби теж відсутні.

Так що можна сміливо насолоджуватися шумом міських пляжів, а також усамітненням різних бухт та заток – це вже надається на Ваш вибір та смак. Багато готелів мають свій власний приватний пляж, на якому безкоштовний вхід тільки для відвідувачів готелю, інші проходять платно. Але це звичайна практика.

Часто туристи віддають перевагу кам'янистим пляжам, адже на них зручно позасмагати та поспостерігати за кришталево чистою водою.

Щоб оцінити всі переваги Мальти, потрібно хоча б один раз побувати тут, і Вам вже не захочеться з нею розлучатися!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!