Мальдіви

Мальдівські острови – це розсип мальовничих атолів у теплих водах Індійського океану. Тут все сприяє блаженству: кілометри відокремлених пляжів, висококласні готелі і дуже красива природа.

Мальдівські острови, відомі «резиденти» екваторіальних вод Індійського океану, з повним правом вважаються одним із найкращих екзотичних напрямків. Тут 1190 островів (вірніше, атолів) і всі вони як на підбір: з блакитними лагунами, піщаними пляжами та унікальною рослинністю.

Для відпочинку є все: тиша та спокій, гарна природа, багатий підводний світ. А ще те, без чого будь-які переваги будь-якого курорту відразу тьмяніють в очах сучасних розпещених «туриків» — хороші готелі та високий рівень сервісу.

Ціни, треба сказати, на Мальдівах теж цілком «на рівні»: відпочинок тут можуть собі дозволити головним чином мандрівники, рівень доходів яких маркетологи визначають як «вище середнього». Виклавши за поїздку кругленьку суму, будуть задоволені відпусткою на всі 100% такі категорії відпочиваючих.

Дайвери-маніяки, що занурюються по три рази на день. Цей безпроблемний підвид туристів може заселятися хоч у сарай: все одно залишаться в захваті, пірнаючи, як каченята, з ранку до ночі.

Щасливі у шлюбі (або поза ним) пари, яким крім один одного ніхто не потрібен. Вони можуть підібрати готель з відповідною обстановкою - таких на островах достатньо. І, звісно, ​​шукачі абсолютно розслабленого відпочинку в антуражі тропічного раю.

Щоб підібрати найкращі тури на Мальдіви, скористайтесь нашим онлайн-пошуком. Якщо потрібних турів не знайдено, зателефонуйте нам або залиште свою заявку на сайті і ми складемо тур Вашої мрії в індивідуальному порядку, підібравши всі необхідні перельоти, переїзди, готелі та інші складові комфортного та незабутнього відпочинку!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!