Куба

Острів Свободи Куба улюблена туристами за розкішну природу, чудові пляжі та масу колоніальних та революційних пам'яток. Білокам'яна красуня-Гавана, курортні Варадеро та Ольгін, ром, сигари та Фідель.

Можливо, дехто ще пам'ятає, як розшифровували назву цієї країни років 15 тому: «Комунізм біля берегів Америки».

Жартами жартами, але Куба справді залишається одним із небагатьох оплотів світлої соціалістичної ідеології з такими знайомими атрибутами: легендарним команданте Че та його найживіше послідовником, зовнішнім ідеологічним ворогом в особі Штатів і небувалим патріотизмом місцевих жителів. Є, втім, і радикальні відмінності від СРСР — стійка притока туристів цілий рік, готелі з високим рівнем сервісу та багаті можливості для розваг: дайвінг, сноркелінг, прогулянки на яхтах і далі за списком.

Плюс, звичайно ж, не забудемо про знаменитий ром та сигари. Останні, до речі, потай курило (і палить) те саме ідеологічно вороже керівництво, незважаючи на ембарго Острова Свободи.

Щоб підібрати найкращі тури на Кубу, скористайтесь нашим онлайн-пошуком. Якщо потрібних турів не знайдено, зателефонуйте нам або залиште свою заявку на сайті і ми складемо тур Вашої мрії в індивідуальному порядку, підібравши всі необхідні перельоти, переїзди, готелі та інші складові комфортного та незабутнього відпочинку!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!