Хорватія

Хорватія для туристів – це кришталево чисті та дуже красиві пляжі Адріатичного моря з морськими зірками та їжаками на дні, це велика кількість скель, хвої, квітів, це лікувальні мінеральні джерела, захоплююча екскурсійна програма та гостинність місцевих мешканців.

Тут зосереджені першокласні готелі з гарним рівнем сервісу, а ще Хорватія є центром світового нудизму.

У розділі "Пошук турів" нашого сайту Ви можете самостійно вибрати та купити тури до Хорватії за найвигіднішою ціною. Щоб побачити всі актуальні для Вас пропозиції, встановіть бажані параметри пошуку та натисніть «Знайти тури».

Бажаєте більше пропозицій? Дзвонiть нам або пишiть в месенджер!

Для тих, хто хоче відпочити на морі, але водночас побувати в Європі, помилуватися гарними краєвидами та насолодитися спокійною обстановкою, чудовим вибором стане Хорватія. Ця країна розташована на узбережжі Адріатичного моря і має багату культурну спадщину, а також приголомшливу природу.

Прибережна зона в Хорватії розтяглася на понад 4 тисячі кілометрів. Вода у морі чиста, прозора, влітку нагрівається до 25 градусів. Любителі поплескатися безперечно будуть у захваті. Скелясте узбережжя з безліччю острівців та затишних бухт виглядає дуже мальовничо.

Популярний морський курорт – місто Дубровник, яке відоме не лише своїми пляжами, а й унікальними пам'ятками архітектури. Збереглися споруди ще XIV століття, безліч церков, монастирі та собори. Відпочиваючі люблять ходити вулицями Старого міста. А якщо піднятися на фортечну стіну, що оточує Старе місто, відкривається чудовий краєвид на море і черепичні дахи, що потопають в зелені. Дубровник перебуває під охороною ЮНЕСКО.

Цікавий для туристів та Загреб – столиця країни. Це найбільше місто Хорватії. Тут знаходиться безліч музеїв та художніх галерей, парків, історичних будівель. Варто звернути увагу на церкву Св. Марка з незвичайною мозаїкою з черепиці, собор Св. Стефана, церкву Св. Катерини, Верхній Град, площу бана Йосипа Елачича, площу короля Томислава та площу маршала Тіто.

Популярними напрямками також є міста Спліт, Осієк, Рієка, Пула. Тут також знайдеться безліч визначних пам'яток, що розповідають про багату історію країни.

У Хорватії чудова природа. Доказ цього – національні парки. Парк Крка, розташований у долині однойменної річки, відомий своїми каскадними водоспадами. У парку «Плитвицькі Озера» понад 16 великих озер та велика кількість дрібніших, близько 30 водоспадів, 20 печер, оточених лісами. Деякі печери ховаються за водоспадами. «Крка» та «Плитвицькі Озери» визнані найкрасивішими національними парками в Європі.

Неподалік Спліту розташувалася система печер «Враньяче». Дві печери з'єднані природним коридором, у їхніх залах безліч сталактитів і сталагмітів, що становлять дивовижне видовище.

Офіційна мова країни – хорватська. Але багато місцевих жителів, особливо в населених пунктах, які часто відвідують іноземні туристи, говорять англійською і навіть російською. Хорвати дуже доброзичливі, тож проблем із взаєморозумінням не виникне. Національна валюта – хорватська куна.

Хорватія – спокійна країна. У ній не прийнято шумно веселитися до ранку, нічне життя тут не вирує. Зате сюди спокійно можна їхати самотужки самостійним мандрівникам. Відпочинок у Хорватії також підійде для сімейних пар з дітьми.

Поїздка до цієї країни допоможе відпочити від суєти, познайомитися з історією та культурою, дізнатися багато нового та відчути єднання з природою. Безсумнівно, така подорож стане яскравою подією, що запам'ятовується.

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!