Ізраїль

Давній багатонаціональний Ізраїль приготував кожному заняття до душі: пляжний відпочинок на Середземному та Червоному морі, паломницькі тури святинями трьох релігій, лікування на Мертвому морі та потужну екскурсійку.

Ізраїль може похвалитися цілком заслуженою цілорічною популярністю: одні їдуть сюди занурюватися в давню історію, інші — поправляти розхитані нерви на цілющих просторах Мертвого моря (до якого, до речі, не дуже й пірнеш — надто вода щільна через солю), треті поринати в загальний наркоз на операційних столах найкращих лікарів, четверті — знову ж таки занурюватися, але вже в Червоному морі, з аквалангом, п'яті — проводити відпустку на пляжі, нічого не роблячи.

Так, мало не забули: молодь нерідко вирушає до Ізраїлю ще й для того, щоб як слід відтягнутися на чадних вечірках у тутешніх нічних клубах, потопаючи в ритмах модної музики та клубах ароматного диму.

Щоб підібрати найкращі тури в Ізраїль, скористайтесь нашим онлайн-пошуком. Якщо потрібних турів не знайдено, зателефонуйте нам або залиште свою заявку на сайті і ми складемо тур Вашої мрії в індивідуальному порядку, підібравши всі необхідні перельоти, переїзди, готелі та інші складові комфортного та незабутнього відпочинку!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!