Грузія

Гостинна Грузія закликає туристів на шашлик та «Кіндзмараулі» з багатослівними тостами, запрошує на пляжний відпочинок у квітучий Батумі та лікування у Боржомі.

«Тільки я очі заплющу - переді мною ти встаєш... Тільки я очі розплющу - над віями пливеш» - так могли б ми зізнатися в любові до стародавньої, гордої, привітної, вільної Грузії.

Важко визначити однозначно, чим нам такий милий край Сакартвело: гостинністю та тостами, суворою красою гірських храмів чи харчівнями старого Тбілісі, «Кіндзмараулі» чи «Сулико», лезгинкою чи простодушним мистецтвом Піросмані.

Сюди приїжджаємо пити «Боржом» і гуляти цілий рік квітучому Батумі, ніжитися на чорноморських пляжах і вдихати вічну красу Кавказьких гір, зрештою — просто жити грузинською.

А коли після приїзду запитають, де нас так довго носило, відповімо класично: «Спершу на поминках у князя Кіпіані, потім на хрестинах у князя Вардіані, потім у ресторані, а потім у духані».

Щоб підібрати найкращі тури до Грузії, скористайтесь нашим онлайн-пошуком. Якщо потрібних турів не знайдено, зателефонуйте нам або залиште свою заявку на сайті і ми складемо тур Вашої мрії в індивідуальному порядку, підібравши всі необхідні перельоти, переїзди, готелі та інші складові комфортного та незабутнього відпочинку!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!