Греція

Греція – дивовижна країна, повністю пронизана шармом давнини та загадок. Тут Ви побачите дивовижні Афіни, що зачаровують Дельфи, величні Метеори та Фіви і, звичайно, зможете побувати на святій зі святих – горі Афон, куди з'їжджаються тисячі паломників з усього світу.

Своєю красою вразять чудові грецькі острови з їх першокласними пляжами, чистим морем та сучасною готельною базою.

Якщо Ви хочете перш, ніж купити тури до Греції, самостійно вивчити варіанти готелів та ціни на відпочинок у них, скористайтесь нашим онлайн-пошуком. Встановіть у відповідних полях усі необхідні параметри пошуку (дати, кількість осіб, ночей, регіон тощо) та натисніть «Знайти тури». До Вашої уваги будуть запропоновані всі актуальні варіанти за Вашим запитом.

Бажаєте отримати більше інформації? Телефонуйте та приходьте до нас в офіс!

Чим можна зайнятися в Греції та який курорт відвідати? Про це, мабуть, можна говорити нескінченно і лише найкраще.

Тут шикарна екскурсійна програма, чудові пляжі, найякісніші шуби, неймовірно смачна кухня та казково гостинні жителі.


Безперечно, найкращим варіантом буде замовити комбінований тур, який включає екскурсійну програму Античною Грецією, а після відпочинок на вибраному Вами узбережжі Середземного моря. Так Ви зможете побачити Грецію у всіх її гранях, відчуєте дух країни і без жодних сумнівів не захочете її покидати.


Якщо Ви справжня модниця і не можете уявити своє життя без розкішної норкової шубки, можна відправитися в шубний тур до Греції або просто замовити трансфер до Касторії – рай для шанувальників якісного та найкращого у світі хутра. Ні для кого не буде секретом, що саме грецькі шубні вироби вважаються найякіснішими та найкращими.


Дуже популярна Греція для організації весільних символічних церемоній та фотосесій. Місцем №1 за популярністю буде, звичайно ж, чудовий острів Санторіні. Він, здається, прямо і створений для весільних знімків та романтичного настрою. Тасос, Родос, Кріт – не менш красиві місця, які дуже часто вибирають наречені для весільної подорожі або просто для свого відпочинку.


Для старших мандрівників, яким хочеться відпочити в тиші та спокої, вдалині від міської суєти, машин і великої кількості людей, відчувши максимальне єднання з природою, ми рекомендували б відпочинок у дуже мальовничому містечку Греції – в Аридеї. Тут Ви не тільки чудово відпочинете в оточенні найкрасивіших гір і гірських потічків, але й розслабтеся в теплих лікувальних водах річки Термопотамос, де, згідно з історіями, воїни самого Олександра Македонського заліковували свої рани, готуючись у новий шлях.


І незважаючи на те, що ціни на тури в Грецію не можна назвати дуже низькими, інтерес до неї не падає, а туристів, які приїжджають на відпочинок, не меншає. До того ж, за акцією раннього бронювання, яка зазвичай триває з грудня до кінця березня, можна вибрати найкращі варіанти з приємними знижками від готелів.


А якщо хочеться максимально бюджетного відпочинку, а побачити Грецію хочеться попри все, пропонуємо розглянути автобусні тури до Греції, вибір яких вражає.


Як бачите, відмовляти собі в мрії зовсім не обов'язково – потрібно просто підібрати найкращий варіант! А ми із задоволенням Вам у цьому допоможемо!