Німеччина

Німеччина – це завжди високий рівень сервісу, першокласні готелі, напрочуд смачна кухня, чисті та доглянуті міста, озера Баварії, узбережжя Балтики та, звичайно ж, чудові гірськолижні траси.

Якщо Ви хочете самостійно підібрати або купити тури до Німеччини, використовуйте наш онлайн-пошук. Користуватися ним дуже легко – лише задайте місто вильоту, дати, кількість днів/ночі та скільки дорослих та дітей планує летіти.

Якщо бажаєте, щоб відпочинок у Німеччині для Вас підібрали наші професійні менеджери, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом!

Німеччина приваблює туристів цікавою історією та багатою культурою. Країна відома світу не тільки гарним пивом і тонкими смачними сосисками, а й основними пам'ятками.

Ворота Бранденбурзькі побудовані за короля Федеріка Віллема II в 1791 році за зразком пам'ятки в Греції. Пам'ятка – це перший історичний об'єкт Неокласичної культури у місті. Висота воріт сягає понад двадцять метрів. Вони прикрашені колісницею. У неї запряжено чотири коні вгорі шести стовпів. Вони позначають проходи: чотири для пересування. Центральна колона використовувалася для королівських перевезень. Визначні місця вважають частиною стіни міста. Протягом багатьох десятиліть місто розділяли на східну і західну частину.

Кельнський собор – храм святого Петра і Марії на березі Рейну. Його вважають основним історичним об'єктом міста. Він вважається символом Високої архітектури у готичному стилі. Це дуже велика будівля на площі на території Європи. Його почали будувати в 1248 році, воно вважалося одним з масштабних проектів до епохи Відродження. Усередині будівлі знаходяться шість цілих сто шістдесят шість квадратних метрів і п'ятдесят шість великих колон. У храмі розташована Гробниця. Вона є символом культури ХХ століття. Її з найдорожчого металу зробив Ніколас Верденом. У будівлі знаходиться панорама в вежі Південної. Вона створювалася у дванадцятому та тринадцятому століттях. У Каплиці трьох королів зберігаються скарби різних століть.

Темний ліс вважається одним із найкрасивіших парків на території Європи, що знаходиться на південному заході країни. Його площа становить сто шістдесят кілометрів на північ від іншого міста. Парк вважають ідеальним місцем для туристів. У ньому є стежки для пішоходів, і доріжки для велосипедистів. Із західної частини масив веде до річки Рейну. А на східній частині веде людей до двох долин: Неккра та Дунаю.

Крім того, і тут знаходиться курорт Тоднау. Тут є готелі та популярний курорт. Саме тут знаходиться дорога та відомий водоспад Тріберг. Окрім того, тут є дуже цікавий музей.

Палац знаходиться у старому місті Фюссен. Саме тут туристи розпочинають захоплюючу екскурсію популярним королівським замком на європейській території. Будівля створена за Людовіка II з тисяча вісімсот шістдесят дев'ятого по тисяча дев'ятсот вісімдесят шостий роки. Німеччину найкраще відвідувати провесною, влітку або на початку осені. На жаль, зима в країні сира та холодна.

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!