Чорногорія

Якщо Ви хочете не дорого, але якісного пляжного відпочинку, з відсутністю мовного бар'єру та повним відчуттям себе «як удома», то Ви неодмінно повинні задуматися про те, щоб підібрати та купити тури до Чорногорії.

Завдяки нашому зручному та багатофункціональному пошуку-online, Ви зможете самостійно переглянути ціни на відпочинок у Чорногорії у той чи інший період, для одного, двох чи для родини з дітьми.

Якщо Ви хочете отримати якісний та професійний вибір варіантів для майбутньої відпустки в Чорногорії, залиште свій запит нашим travel-консультантам, і вони неодмінно допоможуть Вам зробити правильний і найкращий вибір!

Чорногорія вражає невимовною красою своєї природи: це надзвичайно чисте Адріатичне море, чорні густі ліси, що покривають собою гірські схили держави, безкраї луки та пасовища, середньовічні споруди, православні церкви та національні парки.

Турами в Монтенегро зазвичай цікавляться невибагливі мандрівники, сім'ї з малюками, які люблять єднання з природою, спокій та душевний комфорт. Країна має дуже компактну територію, яку можна проїхати вздовж і впоперек менше ніж за один день.

Після візиту до сонячної та затишної Чорногорії у кожного з Вас обов'язково з'явиться фото острова св. Стефана, якого прийнято вважати візитівкою держави, а також найвідомішого монастиря Острог, який неодмінно варто відвідати.

Головним курортом чорногорського регіону є Будва, один із найважливіших на узбережжі Адріатики. Не менш популярний Бечичі, що розташувався за три кілометри від Будви і славиться двокілометровою пляжною смугою з комфортним заходом у воду з дрібною галькою. Петровац – затишний куточок у бухточці з великогальковим берегом та безліччю старовинних пам'яток з історією.

Найелітнішим чорногорським курортом є Святий Стефан, який усипаний дорогими та дуже стильними готелями, модними ресторанами та безліччю розважальних комплексів.

У північній частині Адріатичного узбережжя знаходиться Герцегновська Рів'єра. Її найбільше курортне містечко, Герцег-Нові, ідеально підійде для комфортного відпочинку сімей з дітьми. Тут чудові природні краси та гідні лікувальні комплекси.

Не менш популярним серед туристів є курорт Тіват з його давньою архітектурою та найбагатшою історією. Мандрівників з усього світу приваблюють сюди чудові пляжі, комфортний клімат та добре розвинена інфраструктура.

Ульцинська Рів'єра відома скромними і водночас досить якісними готелями, віллами та апартаментами, базальтовими пляжами та вічним сонечком. Тут розташовані лише два маленькі курорти: дивовижний острів Ада-Бояна та Ульцинь.

Дивно, але до Чорногорії можна приїхати навіть для того, щоби покататися на лижах. Тут знаходяться два невеликі і затишні гірськолижні курорти: Колашин і Жабляк. Лижникам-початківцям, вимоги яких ще не надто високі, тут дуже навіть сподобається.

Бажаєте полетіти до Чорногорії цього року? Терміново телефонуйте нам і встигніть придбати свій найкращий відпочинок за найвигіднішою ціною!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!