Бразилія

Перше, що спадає на думку, коли чуєш про Бразилію, це видовищний та барвистий Карнавал Ріо-де-Жанейро, гуркітливі водні каскади могутнього водоспаду Ігуасу, густі джунглі Амазонки та шикарні золоті пляжі Копакабана та Іпанема.

На жаль, ціна на тури до Бразилії досить висока, але хто сильно мріє, той, як ми знаємо, отримує. І, сподіваємося, що Ви один із тих мрійників, який хоча б один раз у житті на власні очі побачить усю красу цієї країни вічного свята.

Використовуючи наш онлайн-пошук, Ви можете самостійно вибрати та купити тури до Бразилії за найкращою ціною. Якщо, поставивши необхідні Вам критерії пошуку, Ви так і не змогли нічого підібрати, залиште це питання професіоналам.

Приходьте до нас в офіс, розкажіть, яким саме Ви уявляєте свій відпочинок у Бразилії – і ми неодмінно запропонуємо Вам такі варіанти, від яких буде дуже складно відмовитися!

Бразилія – сонячна країна, розташована на березі Атлантичного океану з однойменною столицею Бразиліа. Заходячи на посадку в ілюмінатор літака можна насолодитися найцікавішим уявленням міста у вигляді величезного метелика.

Любителям екзотичних країн, захоплюючих пригод та екстремального проведення часу відвідування цього чудового куточка обов'язково припаде до смаку.

У Бразилії можна не тільки цілий рік насолоджуватися узбережжям Атлантичного океану, а й опинитися в найдивовижніших місцях нашої Планети. Таємничість найдавніших традицій Амазонки, єдині екземпляри флори та фауни та вражаючі пам'ятки архітектури не залишать байдужими.

Варто зазначити, що, незважаючи на свою самобутність та читання рідної португальської мови, більшу частину населення становлять Європейці, а релігійна перевага надається католицизму. Бразилія посідає 5-е місце серед найбільших країн світу.

Побувавши на березі найвідомішої річки Амазонки, що входить до складу одного з семи чудес світу, туристи й у наш час можуть погостювати в хатинах місцевих індіанців, а їх тут налічується понад 200.

Єдиний чотириденний карнавал у Ріо-Де-Жанейро вразить любителів яскравих костюмованих вистав та запальних танців. А незабутній відпочинок на одному з найпопулярніших пляжів Бразилії - знаменитому Копакабана, здивує величезним концертним майданчиком, де виступали відомі Роллінг Стоун.

Бразилія – найбільший фанат футболу, країна є рекордсменом за кількістю стадіонів. Футболісти зі всього світу з'їжджаються сюди. Адже опинитися на найбільшому «Маракані» це хвала та честь. А вже насолодитися очима матчем мрія кожного любителя футболу.

Поціновувачів архітектурних будов захопить кількість творінь великого мистецтва. Це знаменита, неймовірна краса статуя Христа Спасителя, що знаходиться на вершині гори Корковадо в Ріо - Де-Жанейро. Її висота становить 38 метрів, не дивно, що вона увійшла до сімки чудес світу.

Що стосується клімату, то тут слід звернути увагу на те, що розпал літа в Бразилії відбувається в такі місяці, як січень та лютий. Тропічні зливи проходять у червні та липні, проте цей факт не зменшує кількість туристів. Але метеозалежним відпочивальникам варто все-таки обрати інший час відвідин цієї дивовижної країни.

Мандрівникам, які захоплюються екстремальним відпочинком на Амазонці або Пантелеї, перед поїздкою слід враховувати, що існує ряд захворювань, переносниками яких є комахи. Найпоширеніші у Південних країнах – жовта лихоманка та малярія. Тому перед поїздкою краще зробити відповідні щеплення для профілактики.

Бразилія - ​​справжній рай на землі, що зберіг досі всі екологічно чисті природні зони, унікальні пейзажі та природність дарів Матінки Землі. Проводячи екскурсії, місцеві жителі всіляко намагаються зберегти первозданний вигляд, закликаючи до культури та поваги до традицій країни.

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!