Багамські острови

Багамські острови відразу ж асоціюються з розкішшю, казковими білими пляжами, лагідними хвилями Атлантичного океану, чудовими кораловими рифами, з сотнями казино та безмитним шопінгом. Цей неймовірний курорт давно і безперечно вважається найкращим райським куточком для пляжного відпочинку серед туристів з усього світу.

Щоб підібрати та купити тури на Багами, використовуйте наш онлайн-пошук. Якщо відповідні варіанти не знайдені, зателефонуйте до нашого офісу або залиште свою заявку у формі зворотного зв'язку на сайті, і ми складемо тур для Вас в індивідуальному порядку, підібравши всі необхідні авіаперельоти, переїзди, готелі та інші складові найзабутнішого відпочинку!

Багами налічують 700 островів, вони простяглися неподалік Флориди. На Багамах чудові великі пляжі та чудова зелень навколо. Взимку температура повітря не опускається не нижче +15 градусів, проте вода набагато тепліша - +23.

Більшість опадів випадає влітку з травня по жовтень, а температура в цей період +32 градуси. Любителі поніжитися на сонечку, обов'язково знайдуть собі заняття, як валяння на пісочку чи шезлонгах. А хто любить активніший відпочинок, зможе позайматися дайвінгом або іншими видами водного спорту.

Історія Багамських островів почалася дуже давно, але у суспільному розумінні у 1492 році. Коли Колумб прибув на острів і відчинив його. Після цього прибували іспанці, які фактично знищували все населення островів, перетворюючи їх на рабів на рудниках у Південній Америці.

Далі було звичайне життя островів - їх займали колоністи, пірати. На них розпочиналися пошуки нових світів. Одним із найяскравіших прикладів може бути острів Нью-Провіденс. На ньому знаходиться столиця Нассау, в ній багато чого залишилося від часів колоністів.

А якщо ви хочете побачити сучасніший вигляд островів, то варто відвідати місто Фріпорта. Ще одним наслідком колонізації є місцеве населення — це переважно негри та мулати, ті самі нащадки рабів. Розмовляють островами англійською.

Перед відвідинами Багамських островів краще зробити вакцинацію, але це не обов'язково. У будь-якому випадку не буде зайвою вакцинація від гепатиту А, тифу, жовтої лихоманки та поліоеліту. Це буде корисним, на той випадок, якщо ви випадково потрапите в осередок епідемії, то у вас буде сертифікат, що ви щеплені і проблем не буде.

Кухня тут в основному американська, але з огляду на місце розташування, звичайно в ній багато морепродуктів та риби. А також велика кількість фруктів, які ростуть на островах: папайя, ананаси, манго та багато інших.

Подивитися на Багамах можна дуже багато. Цікавим буде відвідування підводного акваріума в Нассау, ви зможете побачити у безпосередній близькості дивовижних риб та хижих акул. Враження будуть незабутні та яскраві. А які чудові сади, а парки-заповідники, прогулянки їх алеями залишаться в пам'яті на довгі роки.

Ну і, звичайно ж, найголовнішим залишаються пляжі і чудові коралові рифи. Багато хто приїжджає саме заради них.

Звичайно, багато хто з кожної поїздки привозить сувеніри. Багами, так само багаті на них. Прогулятися магазинами, і купити велику кількість подарунків, любить кожен. Прекрасні вироби із соломи - це різні скриньки, сумки та інше. Придбати як сувенір, що запам'ятовується, можна тканини, розфарбовані вручну, парфуми, фарфорові вироби, красиву біжутерію, годинник і безліч іншого, на що впаде ваш погляд.

З України добиратися на Багамські острови дуже довго і втомливо, але воно того варте. Якщо у вас немає страху перед тривалими перельотами, та й взагалі перельотами, а також дозволяє бюджет, Ви неодмінно повинні хоча б один раз у житті купити свій найзаповітніший тур на Багами!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!