Австрія

Австрія заслужено вважається одним із найкращих Альпійських курортів у світі. Тут безперечно справжній гірськолижний рай для професіоналів та любителів високоякісних трас різних рівнів складності, а також для любителів першокласних готелів з усіма зручностями.

Шанувальникам сучасного мистецтва неодмінно варто відвідати «культурне» містечко Австрії – Грац, а для поціновувачів кришталевої чистоти озер та наймальовничіших пейзажів найкраще місце – це батьківщина Вольфганга Амадея, Зальцбург.

Щоб підібрати та купити тури в Австрію, скористайтесь нашим онлайн-пошуком. Якщо відповідних варіантів відпочинку не знайдено, зателефонуйте нам або залиште свою заявку на сайті, і ми самі Вам передзвонимо!

Ще більше цікавих турів до Австрії в рубриках – екскурсійні тури, автобусні тури та гірськолижні тури.

Австрія – країна середньовічної архітектури, забудована величними соборами та храмами. У столиці Австрії, Відні, понад десяток палаців, які привертають увагу туристів. Австрійські імператори влітку проживали у палаці Шенбрунн, що на околиці Відня.

Гості країни, які приїжджають в Австрію влітку, отримують неймовірне задоволення від прогулянок садом, оранжереєю та зоопарком палацу (одному з перших у світі).

Взимку імператорська сім'я переїжджала до палацу Хофбург. Палац є цілим комплексом, будівництво якого тривало протягом п'яти століть, що позначилося на його архітектурі. Кожен імператор прагнув внести щось своє у будівництво палацу, що призвело до дуже яскравого вигляду комплексу.

Туристів приваблює безліч музеїв, розташованих на території, найбільш популярним серед яких є скарбниця Габсбургів. Також тут можна знайти музей мистецтва, історії, етнологічний музей та інші.

Не менш популярним серед туристів є палац Бельведер, побудований великим австрійським воєначальником Євгеном Савойським. В даний час одна половина палацу є великим музеєм художників-модерністів. Друга половина збережена недоторканою, тут можна побачити реальну обстановку, в якій проживав Савойський.

Відень славиться церквами та соборами, найпопулярніші серед яких Карлскірхе, Собор Святого Стефана, Ам-Хоф та церква Архангела Михаїла.

Головним собором країни вважається собор Святого Стефана, який вражає своїми розмірами. Собор перебудовувався багато разів, нині висота центральної вежі складає 136 метрів. Це найвища будова Австрії, будувати вище за яку заборонено на законодавчому рівні. Під собором розташовані гробниці, в яких є Євген Савойський і один з імператорів Австрії.

Одна з перших асоціацій, що виникають при згадці про Відень – це відомий віденський вальс. Відразу згадуються Моцарт, Бетховен, Штраус… Шанувальникам музики рекомендується відвідати інтерактивний «Будинок музики». Завдяки комп'ютерним технологіям тут можна не лише почути, а й побачити та відчути музику.

Крім Відня, серед туристів популярна область Каринтія, яку люблять за її неповторні озера. Тут знаходиться незрівнянний Парк мініатюр Мінімундус, де зібрано понад 150 світових пам'яток, більшість з яких розташована в Австрії. Масштаб мініатюр – 1:25. Парк представляє великий інтерес для дітей, оскільки крім визначних пам'яток, ним їздять міні-паровози і плавають міні-кораблі.

У Каринтія розташований замок Хохостервіц, знаменитий своєю неприступністю. Потрапити в замок можна лише однією дорогою, на якій розташовано 14 воріт. За всю історію замок і разу не був захоплений ворогом. У замку розташований музей зброї та обладунків часів пізнього середньовіччя.

Як би не було цікаво читати про чудові пам'ятки, якими наповнена Австрія, відчути всю пишність країни, яка їх породила, можна тільки побачивши все на власні очі!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!