Австралія

Австралія - ​​яскравий, сонячний і унікальний континент, що вражає погляд. Тут Ви можете зустріти найдивовижніших та рідкісних тварин, зайнятися захоплюючим дайвінгом на Великому Бар'єрному рифі, відправитися на огляд визначних пам'яток у Брісбен, Мельбурн та Аделаїду, відвідати найпопулярніший Сідней та навіть ознайомитись з побутом та традиціями справжніх аборигенів. Ну а про те, наскільки шикарні пляжі, можна і не говорити.

Щоб підібрати та купити тури в Австралію, скористайтесь нашим онлайн-пошуком. Якщо потрібних турів не знайдено, зателефонуйте нам або залиште свою заявку на сайті, і ми складемо тур Вашої мрії в індивідуальному порядку, підібравши всі необхідні перельоти, переїзди, готелі та інші складові комфортного та незабутнього відпочинку!

 Австралія - ​​єдина у світі держава, яка займає цілий материк, вражає своєю унікальністю. Часто туристи, говорячи про цю країну, також згадують дивовижний світ тварин і рослин, сповнений незвичайних екземплярів.

А турист, що вперше приїхав сюди, може легко заплутатися і розгубитися в різноманітті екскурсійних турів і пам'яток. Ось короткий список місць, які є обов'язковими для відвідування.

Великий Бар'єрний риф

Великий Бар'єрний риф – найбільша система корралових рифів у світі, протяжністю 2600 км у морі. Навіть із космічного простору можна побачити його простори, адже розміри рифу дуже великі.

Можливості курортного життя тут найрізноманітніші. Пляжний відпочинок, дайвінг, різноманітні поїздки та екскурсії пропонуються для туристів. Найдорожчі острови цієї системи готові прийняти навіть найвибагливішого мандрівника.

Червона скеля Айєрс-Рок

Ця скеля визнана найбільшим цілісним каменем у світі, а також найдавнішим місцем культу для австралійських тубільців. Цей стрімчак розташувався від міста Аліс-Спрінгс. Про легенди цієї скелі може розповісти гід, який є корінним мешканцем.

Раніше цей камінь височив над озером, але воно висохло і тепер утворило чарівні пустельні краєвиди. А сам камінь, усередині якого знаходиться ціла система печер, прикрашений наскальним живописом та ритуальними святилищами.

Національний парк «Какаду»

Парк отримав свою назву через проживання тут племені, що називає себе «Какаду», а не через птаха, як вважають багато туристів, що приїхали сюди. Скелі та уступи, відірвані від зовнішнього світу, утворюють унікальну природну картину. Тому в її зоні мешкають багато рідкісних тварин, які більше ніде не зустрічаються.

Парк знаходиться на сході міста Дарвіна. Окрім наявності багатого світу тварин та рослин, парк відомий двома печерами, наскальний живопис яких датується 16 століттям.

Сіднейський оперний театр

Найвідоміша споруда в Сіднеї, спорудою якої займався архітектор із Данії - Йорн Утзон. За проектування цього театру він отримав велику кількість винагород. Але так і не побачив закінчення будівництва у 2000-х, через свою кончину.

Театр має більше подібності з морським судном, ніж із звичайними спорудами. Цей "фрегат з вітрилами" стоїть на воді, що перекреслює звичне уявлення про форми земних будівель.

Австралія приваблює не лише багатою природою, а й сусідніми з нею упорядкованими мегаполісами, центрами ділового та культурного життя всього материка. На згадку, їдучи, можна придбати різноманітні унікальні сувеніри ручної роботи, створені місцевими аборигенами.

Ця країна відкрита для різних видів туризму. Активний відпочинок, пляжний чи екотуризм, кожен може вибрати те, що більше до смаку. Як і місцеві жителі, приїжджі займаються тут дайвінгом чи серфінгом. Для туристів, які цінують і люблять водні види спорту – Австралія ідеальне місце для втілення найсміливіших поривів.

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!