Албанія

Дедалі частіше Албанія стає цікавою для туристів. Багато хто розглядає її як варіант для більш економічного відпочинку на морі з дітьми, хтось обирає автобусні тури за участю Албанії, аби просто ознайомитись із тутешніми традиціями та подивитися, як живуть люди. Проте – албанські курорти починають мати попит.

Щоб самостійно підібрати та купити тури до Албанії, Ви можете використати наш онлайн-пошук. Підібравши найбільш вдалий тур, можна залишити заявку на нього, а наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб уточнити всі деталі замовлення та допомогти забронювати потрібний варіант відпочинку.

Також Ви можете запросити безкоштовний підбір туру чи консультацію – для цього зателефонуйте нам або приходьте до нашого офісу! Ми завжди раді Вам!

Основна проблема подорожей до Албанії – нерозуміння місцевих жителів. Цю країну уподобали італійці, основні туристи. Якщо ви знаєте італійську, то більшість проблем ви владнаєте.

Незважаючи на перераховані вище труднощі, Албанія дає можливість дізнатися себе досить добре. В Албанії чудові Середземноморські береги, обігріті гарячим сонцем, теплий та м'який клімат, шум моря та пісні албанців увечері під гітару. Тут же й гірські вершини зі скелястими піками, темні непрохідні ліси – такою красою можуть не завжди похвалитися навіть Хорватія та Італія. Природа явно намагалася, створюючи розкішні пляжі на березі Адріатичного та Іонічного моря.

Ніхто не знає, скільки в Албанії зійшлося культур, релігій, стилів, народів, і цим вона є унікальною. У країні можна зустріти бруковані вулички Греції, споруди турецьких панування, давньоримські легіонерські фортеці, храми різних релігій та палаци культури сталінського стилю. Всі міста мають свій неповторний стиль, чагарники виноградників, і кожен двір нагадує оливковий та цитрусовий сад. Країна немовби з іншого часу, вона має свій власний менталітет та перебіг життя.

Більшість подорожей поза межами своєї країни починається зі столиці. Столиця Албанії – Тірана. Місто побудоване в XVII столітті, має невеликі розміри і по ньому дуже приємно просто не поспішаючи гуляти. У центрі столиці знаходиться площа національного героя-воїна Скандерберга. Неподалік площі розкинувся східний ринок. У якій ще європейській країні, крім Албанії, таке можливе? Про зв'язок СРСР та Албанії тут нагадує будівлю Монументального Палацу, в якій нині розташувалися театр, художня галерея, ресторани та кафе. Найбільше в місті в очі впадає мечеть Етем-Мей, мінарет і купол якої вселяють надію у вічне та святе навіть атеїсту.

Культурна столиця країни - Шкодер, або як її називають італійці, Скутарі. Це місто - найстаріша споруда у всій Європі, що датується п'ятисотим роком до нашої ери. Раніше це була іллірійська фортеця на варті торговельних шляхів між річками Дрін та Буна, які течуть неподалік міста до цього дня. Це місто є найважливішим місцем для католиків з усієї країни. Тут розташувалися мечеть Шейха Заміла та Францисканська християнська церква, а також багато дрібних храмів та церков. Нині у Шейху Заміла розташовується археологічний громадський музей, багато експонатів якого будь-яка країна хотіла б бачити у себе на виставках.

Гірокастру, місто музеїв, було зруйноване турками в XIII столітті, але через два століття знову процвітало і займалося торгівлею. У місті і досі продають шовку та вишивку, але вже як сувеніри. У місті знаходяться музей зброї, середньовічні фортеці, мечеті, старовинні лазні, етнографічний музей та багато іншого.

Ви обов'язково маєте це побачити! Ласкаво просимо до Албанії!

MADAGASKAR TRAVEL - Don't worry, Go travel!